"ივანიშვილის მარიონეტი პრეზიდენტ ტრამპის მეგობარი არ არის და სანქციების სიაში მალე აღმოჩნდება" - უილსონის პასუხი კობახიძეს
ივანიშვილის არალეგიტიმური მარიონეტი პრემიერმინისტრი პრეზიდენტ ტრამპის მეგობარი არ არის - ასე პასუხობს ჯო უილსონი ირაკლი კობახიძის მილოცვას დონალდ ტრამპისთვის, რომელიც მან X-ზე გამოაქვეყნა.
"ივანიშვილის არალეგიტიმური, მარიონეტი პრემიერმინისტრი პრეზიდენტ ტრამპის მეგობარი არ არის. ის ჩინეთის კომუნისტური პარტიისა და ირანის რეჟიმის პაიკია და აშშ-ის სანქციების სიაში მალე აღმოჩნდება. საქართველოს ლეგიტიმური პრეზიდენტი და აშშ-ის მეგობარი სალომე ზურაბიშვილი იყო ინაუგურაციაზე" - წერს უილსონი.
Ivanishvili’s illegitimate puppet PM is no friend of President @realDonaldTrump. He is a pawn of the CCP and the Iranian regime and will soon find himself on the US sanctions list. The legitimate President of Georgia & friend of the USA @Zourabichvili_S was at the inauguration! pic.twitter.com/kBzmquCcWY — Joe Wilson (@RepJoeWilson) January 20, 2025